قالیشویی تهران

قالیشویی تهران,مرمت کردن فرش و قالي,قیمت قالیشویی سال 98

بهترین قالیشویی تهران با بکارگیری تجهیزات مدرن شستشوی فرش با مجوزرسمی. ضمانت شستشو، سرویس به سراسر تهران، کمترین زمان تحویل،خدمات ترمیم و رفو. بهترین قالیشویی در تهران

عضو رسمی اتحادیه کد 106

قالیشویی امیدان در تهران

با نزدیک ترین شعبه تماس بگیرید. شعب قالیشویی تهران

شعبه مجیدیه ۲۶۳۰۲۱۲۷

شعبه رسالت ۲۲۳۰۵۴۵۰

شعبه لویزان ۲۲۹۴۵۳۰۳ و ۲۲۹۴۴۱۶۷

شعبه شریعتی ۲۲۸۷۰۵۴۵

شعبه خواجه عبدالله ۲۲۸۸۰۶۸۱

شعبه دولت ۲۲۶۱۷۲۹۳

شعبه پاسداران ۲۲۵۹۲۶۵۰

شعبه قیطریه ۲۲۲۳۸۳۸۹

شعبه سعادت آباد ۲۲۳۷۹۶۹۱

شعبه جردن ۲۲۰۵۹۵۲۲

شعبه تجریش ۲۲۷۵۵۴۵۲

شعبه تهرانپارس ۷۷۳۳۷۰۹۰

شعبه حکیمیه ۷۷۱۱۱۸۵۷

شعبه بهار تهرانپارس ۷۷۹۹۹۴۶۵

شعبه نارمک ۷۷۹۹۹۵۵۶

شعبه گلبرگ ۷۷۶۹۰۰۷۵

نحوه مرمت کردن فرش و قالي

تاريخچه مرمت قالي:

پيشينه و مرمت قالي از بدو تولد آن وجود داشته است. اگر چه مرمت قالي به عنوان يک هنر ارج داده نمي‌شده است. مرمت قالي کار تنها با فرش و قالي کهنه سر و کار نداشته و ندارد. به عبارتي مرمت کار پوشاننده عيب بوده. مرمت قالي يک مرحله قبل از فروش فرش است به همين دليل نامي از مرمت کار نبوده چرا که اگر نامي از او مي‌بود عيوب نيز مشخص مي شده است.

داشتن دقت و تجربه در رفو گري و مرمت قالي براي متخصصان اين رشته يك امر الزامي است. رفوگري و مرمت قالي مرحله‌اي كاملاً تخصصي و عملي است که يك رفوگر با تجربه چون يك هنرمند مي‌تواند فرش ناقص و خراب شده‌اي را از نو بسازد.قالیشویی امیدان متخصص در رفو فرش می باشد که کاملا به آن می توانید اعتماد کنید.

در نتيجه هنر مرمت حكم نو كردن شي كهنه را هم دارد. بدين ترتيب مي‌توان گفت كه مرمت قالي با توليد ارتباط مستقيم دارد.


مرمت قالي عملياتي است كه سه هدف را در بر مي‌گيرد.

كمك به عمليات تكميلي فرش

جلوگيري از آسيب‌هاي احتمالي فرش

برطرف كردن آسيب ديدگي در فرش


مرمت قالي كمك به عمليات تكميلي فرش مي کند

هر فرش پس از اتمام بافت و پايين آوردن از دار نياز به كنترل و پرداخت و ترميم دارد امروزه بسياري از قاليبافان عمليات شيرازه زني را در حين بافت انجام نمي‌دهند و اين مرحله را واگذار به رفوگران مي‌كنند.


مرمت قالي از آسيب احتمالي فرش جلوگيري مي کند

براي جلوگيري از آسيب‌هاي احتمالي رفوگران اقدام به چرم دوزي (مشماع دوزي) در دو طرف طول قالي و گره‌هاي تزئيني در سر ريشه‌ها را انجام مي‌دهند.


مرمت قالي و فرش آسيب ديدگي در فرش را برطرف مي کند

آسيب وارده در فرش به درجات مختلف تقسيم مي‌شود و انواع گوناگوني دارد كه توضيح آنها را متعاقباً تقديم مي‌كنم.


هر استادكاري روش و شيوه‌اي خاص را براي مدت به اجرا مي‌گذارد همچنين به علت گسترده بودن دامنه رفوگري براي رفو و مرمت قالي فنون مختلفي وجود دارد.


همه‌ي روش هاي مرمت قالي نقش واحدي را ايفا مي‌كند. واژه رفو به معني درست كردن و اصلاح دادن جامه به نوعي كه معلوم نشود و مانند اول گردد پس رفو يك نوع دوخت نامرئي و نامشخص مي‌باشد.


نحوه مرمت فرش

لوازم مورد نياز جهت مرمت قالي دستباف:

– قيچي مخصوص رفو، قلاپ پشت، قلاب رو، قلاب خواب مشهد، چاقو خواب، سوزن، كيله، دفيتن مخصوص رفو، خامه، دمباريك، سوزن شيرازه دوزي، سوزن چرم دوزي، نخ مخصوص چرم دوزي، چرم مخصوص چرم دوزي، تخته، چكش، ميخ، تسمه، ميخ‌كش، ظرف استوانه‌اي، ظرف گود، موم، انگشتدانه، چهارچوب

رعايت چند نكته ابتداي كار مرمت قالي آسيب ديده ضروري است.

قبل از شروع مرمت قالي بايد فرش آسيب ديده را غبارگيري كرده از پشت و رو تميز كنيد.

زمين و محل كار مرمت قالي را غبارگيري كنيد.

فرش بايد روي زمين صاف و بدون پستي و بلندي پهن شود.

چنانكه فرش در اثر مواد شيميايي آسيب ديده باشد ابتدا بايستي فرش را شست.

قبل از شروع به مرمت قالي نوع آسيب ديدگي را مشخص كنيد.

فرش‌هاي پاره و سوراخ را از بالا و پائين بر روي دار يا درون چهارچوب يا روي تخته محكم كنيد.

الياف، پرز يا تارهايي را كه داراي استحكام كافي نبوده درون چهارچوب يا روي تخته محكم مي‌كنيد.

نقشه قسمت پاره شده يا آسيب ديده را تهيه كنيد و يا از روي قسمتهاي سالم فرش بكشيد.

در حين انجام مرمت قالي نكات ايمني را رعايت كنيد.


مراحل مرمت قالي:

شيرازه دوزي: رفوگر بايد نخ مناسب با رنگ مناسب از روي شيرازه باقي مانده فرش تهيه سپس به ترميم خرابيها و قسمتهاي از بين رفته شيرازه اقدام نمايد.

چنانچه نخ هاي مورد استفاده رفوگر با نخ هاي شيرازه قبلي هم رنگ نباشد عمل رفوگري و مرمت فرش مثل عمل وصله کاري به چشم خواهد خورد و ارزشي نخواهد داشت و باعث افت قيمت فرش خواهد شد.


پل سازي: در صورتي که چله هاي اول وآخر فرش از بين رفته باشد رفوگر بايد تمام چله ها را با رنگي هم رنگ چله هاي اول ترميم نمايد.


گليم بافي: گليم فرش بايد مطابق اول و آخر فرش اوليه زده شود.


بيدخوردگي: رفوي پشت و روي فرش بيد خورده هرکدام روش مخصوص دارد که رفوگر قبل از اقدام بايد به قدر کافي مجرب و آزموده باشد تا از رفوي خود رضايت خاطر حاصل نمايد.

سوراخ شدگي و پارگي، سوختگي، چروک خوردگي: همه اين حالات ممکن است در اثر کهنگي و مرور زمان پيش بيايد همچنين ممکن است مثلاً در اثر بي دقتي بافنده فرش، قالي روي دار پاره شود.

در هر حال بايد رفو و مرمت قالي با رنگي مناسب رنگ به کار رفته در فرش انجام پذيرد. بديهي است در صورتي که در انتخاب رنگ و عمل رفو دقت کافي نشود جاي رفو شده به چشم خواهد خورد و از ارزش قالي کم خواهد کرد. به طور کلي هم آهنگي رنگ نخهاي به کار برده شده در رفوگري با رنگ هاي اصلي نخهاي فرش حائز اهميت زيادي است.


اگر در يک طرف فرش پارگي ايجاد شود: مي توان آن را از روي نقشه طرف سالم فرش رفو نمود. اگر نقشه دو طرف فرش يکسان نباشد رفوگر بايد با توجه به کليات نقشه فرش، نقشه اي مناسب روي کاغذ شطرنجي طرح نمايد سپس عمل رفوگري و مرمت قالي را انجام دهد. هرگاه فرش بدون نقشه ترميم شود ارزش خود را از دست خواهد داد.


اگر در وسط فرش يا نقطه اي از آن جر خوردگي پيدا شود:

که به طور وضوح ديده مي شود ابتدا بايد محل جر خوردگي فرش را از رو يا پشت علامت گذاري کنند بعد همان محل را تا کنند، اگر جر خوردگي به علت خشکي چله ها ادامه يابد نبايد آن را دست کاري نمود بلکه بايد حدود جرخوردگي را با ماژيک علامت گذاري کرده بعد آن را با تيغ خيلي تيز از بدنه فرش جدا نمايند.

سپس قسمت از بين رفته را از روي تعداد چله ها و با نخ هاي مناسب چله کشي کرده و بعد پود نازک وکلفت را از روي نقشه بافته شده که از بدنه جدا نموده اند به دقت همان نقش و همان رنگ را در بدن فرش پياده نموده و تمام نمايند.


رنگرزي: براي اينکه رفوگر بتواند در هر شرايطي قادر به تأمين مواد مورد نياز و مصالح ضروري خود باشد.

بايد اصول رنگرزي را ياد بگيرد، زيرا چه بسا اتفاق مي افتد رنگي که درسال هاي قبل به کار رفته است هنگام احتياج و رفوگري در بازار پيدا نشود و همچنين امکان دارد که نخ هاي فرش در اثر استعمال تغيير رنگ پيدا کند که تهيه نخ هاي هم رنگ از بازار به آساني ميسر و ممکن نشود، در چنين اوضاعي لازم است که رفوگر نيازهاي خود را شخصاً تهيه نمايد و براي اين عمل کسب اطلاعات مختصر از رنگرزي ضرورت پيدا مي کند.

دستگاه کوچکي به نام پاتيل تهيه شود و با توجه به تجربه اي که رفوگر دارد نخ هاي مورد نياز خود را رنگ نمايد.


گاهي اتفاق مي افتد با وجود تمام دقت هايي که به عمل آمده مع الوصف رنگ جاي رفو شده با رنگ اصلي فرش کمي مغايرت داشته باشد:

که در اين صورت رفوگر مي تواند از رنگ هاي محلول وآماده استفاده نمايد و پس از پايان کار رفوگري، قيچي زدن، کيله کشي، اتوکشي از آن رنگ ها براي تطبيق چله استفاده نمايد و بعد روي قسمت رنگ شده، اتوي نيمه گرم ( به مدت ده ثانيه) قرار دهد تا نتيجه مطلوب به دست آيد. با اين رنگ ها حتي مي توان عيب رگه هاي فرش را نيز رفع نمود اگر رنگ ها ثابت باشد هنگام شستن فرش نيز از بين نخواهد رفت.


نكات ايمني در مرمت قالي:

در هنگام مرمت قالي از ماسك در جلوي بيني و دهان استفاده كنيد.

مكاني كه استادكار به كار تعمير مي‌پردازد از نور و روشنايي كافي برخوردار باشد.

تهويه مطبوع و پنجره ضروري است.

سطح زمين سراميك، موزائيك يا كف‌پوشي قابل شستشو داشته باشد.

استادكار نبايد به طور مداوم به كار مرمت قالي بپردازد در هر يك ساعت كار پانزده دقيقه استراحت نياز دارد.

در حين كار با قالي‌هاي كهنه و پوسيده كه تار و پود پوسيده دارند و احتمال پاره شدن وجود دارد جدا مراقب باشيد زيرا بي‌احتياطي عواقب جبران‌ناپذيري به همراه دارد.

در حين مرمت قالي استفاده از لباس كار ضروري است.

قالیشویی شربت اوغلی در تهران با ۵۰ سال تجربه کارخانه قالی شویی


https://sharbatoghlico.com/

قالیشویی شربت اوغلی با نیم قرن تجربه بعنوان تنها کارخانه قالیشویی در تهران به صورت تخصصی آماده ارائه خدمات قالی شویی در تهران به صورت شبانه روزی است.

قالیشویی تهران | لیست بهترین و نزدیک ترین قالیشویی های مجاز تهران


www.قالیشویی.com/قالیشویی/قالیشویی-تهران

Apr ۱۹, ۲۰۱۹ - قالیشویی تهران | در این صفحه لیست قالیشویی های مجاز تهران بر اساس محله، منطقه و محدوده های سرویس دهی در استان تهران نمایش داده می شود.

قالیشویی فرش قرمز: قالیشویی | اولین کارخانه قالی شویی تمام مکانیزه ...


redcarpet.ir/

بزرگترین و پر ظرفیت ترین کارخانه مکانیزه قالیشویی خدمتگزار همشهریان در شمال جنوب شرق و غرب تهران می باشد| سفارش آنلاین | ۸۸۸۸۶۴۴۵ - ۲۲۲۲۶۱۶۲ ...

کارخانه قالیشویی ادیب: قالیشویی - قالی شویی


https://adibcarpet.com/fa/

کارخانه قالیشویی ادیب اولین کارخانه قالی شویی مدرن و مجاز تهران، خدمات قالیشوئی و رفوی فرش، شستشوی مبل و خوشواب در منزل، بهترین قالیشویی آنلاین و۲۰% ...

اتحادیه قالیشویی


https://eght۱۳۵۱.com/

اتحادیه قالیشویان تهران در سال ۱۳۵۱ تاسیس گردیده است. مهمترین هدف این اتحادیه رسیدگی به درخواست همشهریان و نظارت بر خدمات شرکتهای قالیشویی تهران بوده است.

قالیشویی تهران - بهترین کارخانه قالیشویی تهران - پوشش سراسری ...


https://tehran-carpetcleaning.ir/

تلفن : ۴۴۱۰۱۰۱۴ | قالیشویی تهران | کارخانه قالیشویی | قالیشویی غرب تهران | خدمات ترمیم فرش ماشینی و دستبافت | لکه برداری، ریشه زنی، رفوگری،چرم،رفع ...

قالیشویی تهران - بهترین قالیشویی در تهران


tehrancarpet.net/

با۲۰% تخفیف قالیشویی نامین بهترین کیفیت در خدمات ضامن سلامت فرش شما.

قالیشویی، قیمت و ثبت درخواست | سنجاق


https://sanjagh.pro › خدمات › قالی شویی

هزینه قالیشویی در بازار سنجاق از ۵۰۰۰ تومان شروع میشود. با ثبت جزئیات درخواست خود قیمت دقیق و به روز را از بهترین قالیشوییها دریافت کنید.

قالیشویی - قالی شویی | ارم


https://www.eramfarsh.com/

به شستشوی فرش ماشینی یا دست بافت با استفاده از مواد شوینده طی مراحل شستشو خشک کردن و بسته بندی قالیشویی گفته میشود قالیشوییدر زمان قدیم به صورت ...

قالیشویی امیران یکی از بهترین قالی شویی های (شمال ، شرق ، غرب ...


https://amiran-carpet.ir/

قالیشویی امیران یکی از بهترین قالی شویی های (شمال ، شرق ، غرب ) تهران تلفن: ۲۲۰۸۲۰۲۱--- دارای ۲۶ سال سابقه درخشان درقالیشویی و مبل شویی.

قالیشویی نوین | بهترین و ارزان ترین قالیشویی در تهران و البرز


ghalishoienovin.com/

قالیشویی نوین با کیفیت ترین قالیشویی مکانیزه و ارزان ترین قالیشویی در تهران آماده ارائه خدمات حرفه ای قالیشویی در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز تهران و البرز ...

قالیشویی مادر | ۱۵% تخفیف تا آخر بهمن ماه


https://madarcarpet.com/

قالیشویی مادر ارائه دهنده سریعترین و ارزانترین خدمات قالیشویی در تهران , قالیشویی در غرب تهران , قالیشویی در شرق تهران ,قالیشویی در جنوب تهران , قالیشویی.

قالیشویی توحید


tohidcarpet.com/

کارخانه قالیشویی توحید با مدیریت آقای فرامرز بخشی از سال ۱۳۶۱ در تهران ، در زمینه شست و شو فرش و خدمات رفوگری فرش شروع به فعالیت کرده است. ادامه مطلب.

قالیشویی | کارخانه قالیشویی نوین | خدمات قالیشویی | نرخ قیمت ...


irnovincarpet.com/

کارخانه قالیشویی نوین | خدمات قالیشویی | نرخ قیمت قالیشویی | قالیشویی غرب تهران | شرق تهران | شمال تهران | قالیشویی جنوب تهران | قالیشویی کرج | قالی شویی ...

قالیشویی شربت اوغلی | قالیشویی پروانه تهران | ۲۲۶۷۳۶۵۷ بهترین ...


https://tehran-carpet.ir/

قالیشویی شربت اوغلی | قالی شویی پروانه ۱۰% تخفيف عيد قالیشویی تهران ⭐ قالیشویی سراسر تهران ⭐ بهترین قالیشویی تهران ⭐ مبل شویی تهران ⭐ رفوگری ...

Images for ‫قالیشویی‬‎

More images for قالیشوییReport images

Web results

قالیشویی گلزار: قالیشویی در تهران | بهترین قالیشویی در تهران


https://golzarcarpet.com/

قالیشویی گلزار در تهران با ارائه خدمات گسترده ای نظیر شستشوی فرش ماشینی و دستبافت، مبل شویی، رنگبرداری و لکه گیری فرش، پرداخت و موگیری، ترمیم ریشه ...

قالیشویی آنلاین در تهران با تخفیف | کارخانه قالیشوئی نائین (تاسیس ...


https://naeineasl.com/

قالیشویی آنلاین نائین، بهترین قالیشویی درتهران، سرویس رسانی به سراسر تهران با قیمت مناسب و تخفیف، بهترین کیفیت خدمات شستشوی فرش، خشکشویی در ...

قالیشویی قاصدک - بهترین قالیشویی تهران، پوشش کلیه نقاط تهران ...


https://carpet-washing.com/

قالیشویی قاصدک بهترین قالیشویی تهران با بیش از چند دهه سابقه و با استفاده از بهترین دستگاه ها و مناسب ترین قیمت ها، پوشش کلیه نقاط تهران شامل شمال تهران، ...

قالیشویی | قالیشویی ایران مهر | بهترین قالیشویی در تهران | ۱۸۴۶


https://carpetiranmehr.ir/

قالیشویی ایران مهر بهترین قالیشویی در تهران .قالیشویی-مبلشویی-رفوگری-رنگبرداری-شماره تماس چهار رقمی ما : ۱۸۴۶.

قالیشویی


adibcarpet.ir/farsi/

کارخانه قالیشویی ادیب اولین کارخانه قالی شویی مدرن و مجاز تهران، خدمات قالیشوئی و رفوی فرش، شستشوی مبل و خوشواب در منزل و ... با ارائه ضمانت کتبی انجام میشود ...

قالیشویی زیبا تهران | قالیشویی تهران | بهترین و معتبر ترین ...


https://zibawash.com/

قالیشویی زیبا تهران | قالیشویی زیبا تهران عضواتحادیه قالیشویی تهران سرویس سراسر تهران با استفاده از کادری مجرب بهترین و معتبر ترین قالیشویی در تهران و ...

قالیشویی| قالیشویی شمال تهران|قالیشوی در شرق و غرب تهران


www.ghalishoe.ir/

Dec ۱۷, ۲۰۱۸ - خدمات قالیشویی را از مجموعه کارخانه های تمام اتوماتیک و مکانیزه قالیشویی تهران بخواهید . قالیشویی شمال تهران،قالیشوی در شرق و قالیشویی غرب ...

اسپارد | سرویس قالیشویی


https://www.espard.com/service/carpet

اسپارد تنها با قالیشویی‌های مجهز، مکانیزه، خوش‌نام و دارای مجوز همکاری می‌کند، بنابراین می‌توانید با خیال راحت از طریق آخرین نسخه‌ی اپلیکیشن و یا وبسایت اسپارد، ...

قالیشویی پایتخت | بهترین قالیشویی در تهران | قالیشویی در شمال ...


ghalishoeepaytakht.ir/

قالیشویی پایتخت،بهترین قالیشویی در تهران،با بیش از ۵۰ سال تجربه،دارای کارخانجات اختصاصی،زیر تعرفه اتحادیه,نماینده رسمی اتحادیه،شماره ما را از ۱۱۸ ...

قالیشویی آنلاین | کارخانه قالی شویی رز | قالیشویی تهران


https://rozwash.com/

قالیشویی آنلاین⭐کارخانه قالیشویی رز⭐بهترین قالیشویی شرق، غرب، شمال و جنوب تهران⭐قالیشویی تهران⭐قیمتقالیشویی⭐قالیشویی خوب در تهران⭐مبل ...

کارخانه قالیشویی و مبل شویی شهرزیبا ۴۴۳۳۳۶۴۴


www.carpet-city.ir/

قالیشویی شهرزیبا | شستشوی مبل و فرش |بهترین و نام آشنا ترین قالیشویی در غرب تهران | با ۳۰ سال سابقه | ترمیم و ریشه زنی و رفوکاری لول می بره لول میاره| ...

قالیشویی | ❶قالیشویی پاک| شستشو فرش و قالی|قالیشویی اتوماتیک


https://ghalishoepak.ir/

قالیشویی، شستشو فرش و قالی، قالیشویی پاک، کارخانه معتبر قالیشویی، خدمات حرفه ای قالیشویی در تهران با مدیریت قالیشویی پاک عضو اتخادیه قالیشویان ...

قالیشویی نامین | قالیشویی در تهران


ghalishooeenamin.com/

کارخانه قالیشویی نامین عضو رسمی اتحادیه کد۱۸۳ با سابقه درخشان در ارائه خدمات شستشو رفوگری فرش ماشینی و دستباف همچنین خشکشویی مبلمان در محل با ...

قالی شویی نازی آباد ۰۲۱۵۵۵۲۱۲۵۵


ghalishoeei.ir/

مراحل شستشوی انواع قالی ماشینی، دست بافت، ابریشم و … در قالیشویی نازی آباد قالیشویی نازی آباد عضو رسمی اتحادیه قالیشویان تهران با کد عضویت ۲۴۴ شماره ...

کارخانه قالیشویی بانو


ghalishooibanoo.com/App/index.php

ما در قالیشویی بانو ، با طراحی یک برنامه بلند مدت در صدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ...

قالیشویی قصر طلایی | ارائه دهنده بهترین خدمات قالیشویی در تهران


https://www.ghasretalaie.com/

کارخانه قالیشویی قصرطلایی تهران با سابقه ترین شرکت ارائه دهنده خدمات شستشوی انواع فرش و قالی دست بافت و ابریشم ، اینک با تیکه بر سالها سابقه خود ، خدمات ...

قالیشویی المپیک قم: صفحه اصلی


olampiccarpet.ir/

از آن جایی که ما همیشه به دنبال بستری نرم و گرم هستیم فرش بهترین انتخاب است اما آسیب های زیادی هستند که فرش خانه ی شما را تهدید می‌کنند. قالیشویی المپیک با ...

قالیشویی: قالیشو


https://ghalisho.com/

ثبت سفارش قالیشویی. شنبه تا پنج شنبه از ... و تحویل رایگان سفارشات. برای کلیه مشتریان قالیشویی ما ... قالیشویی شمال غرب تهران.قالیشویی منطقه جنت آباد ...

قالیشویی ناب | قالی شویی ناب | شستشوی فرش گل ابریشم | شستشوی ...


naabcarpetwash.com/

قالیشویی ناب مجهز به تجهیزات مدرن قالیشویی ، تخصصی ترین مرکز شستشوی فرش های ماشینی ، گل ابریشم و دستباف و شستشوی مبلمان ۰۲۱۶۶۳۷۳۴۱۴.

قالیشویی ، مبل شویی و رفوگری کاکتوس


ghalishoi-kaktoos.asnaf.top/

قالیشویی ، مبل شویی و رفوگری کاکتوس (دارای کارخانه اختصاصی) قالیشویی ، مبل شویی و رفوگری غرب و شمال تهران ، شستشوی انواع فرش دستبافت، ماشینی، ...

خدمات قالیشویی و رفوگری فرش در تهران با قیمت مناسب - استادکار


https://ostadkar.pro/tehran/service/carpetcleaning

بهترین قالیشویی و رفوگری انواع فرش دستبافت، ماشینی، ابریشمی - شستشوی فرش، قالی، قالیچه، گلیم، تابلوفرش در تمام مناطق تهران با کیفیت بالا و قیمت ...

قیمت قالیشویی سال ۹۸ از سوی اتحادیه قالیشویی اعلام شد | هوم سرویز


https://homeservize.com › صفحه اصلی › نظافت

قیمت قالیشویی سال ۹۸ (به روز شده) برای شستشوی فرش دستبافت و ماشینی . اعلاشویی فرش ابریشمی به همراه لکه بری در قالیشوییقیمت مناسب تهران هوم سرویز.

| قالیشویی سروش


www.ghalishoueisoroush.com/

قالیشویی سروش یکی از اعضای اصلی و معتبر اتحادیه با کد ۲۰۶ است که دارای سابقه طولانی و درخشان در ارائه ی خدمات مربوط به ترمیم. نگهداری و شستشوی محصولات ...

قالیشویی چهلستون🤝بهترین قالیشویی در تهران🤝قالیشویی آنلاین ...


https://www.۴۰-sotoon.com/

کارخانه قالیشویی آنلاین چهلستون ⭐ بهترین قالیشویی در استان تهران ⭐ قاليشويي اينترنتي ⭐ قالیشویی ارزان قیمت ⭐ دارای مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان.

چی باکی - قالیشویی - Chibaki


https://chibaki.co/services/۵۸۹d۹c۵ec۳۸۱۸۴ca۳e۳۸b۳da

فرقی نمی‌کنه فرش دستی داشته باشید یا ماشینی، هدفتون تمیزی کل فرش باشه یا لکه‌شویی و بخارشویی؛ به راحتی می‌تونید قیمت هر نوع خدمت قالیشویی و شستشوی ...

مرجع قالیشویان و مبل شویان ایران - قالیشویی سیووان


https://cw۱.ir/

قالیشویی و مبل شویی همیشه دغدغه خانم ها است. ما بهترین و مناسب ترین و نزدیک ترین مرکز سرویس دهی خدمات را به شما معرفی میکنیم.

کارخانه قالیشویی عابدینی


۲۴d.ir/۵۸۰۲۸

از ویژگی های قالیشویی عابدینی. ۱۰۰ درصد بدون مواد: شستشو با عالیترین و نازلترین قیمت مرمت، بازسازی، ریشه زنی و رنگ برداری انواع فرش متخصص در شستشوی ...

معرفی بهترین قالیشویی های تهران و تعرفه و قیمت انواع شستشوی فرش ...


nect.ir/home-services/carpet-cleaning/

Rating: ۴ - ‎۹ votes

Sep ۴, ۲۰۱۸ - بهترین قالیشویی های تهران را بشناسید - خدمات شسشتوی فرش و قالیشویی با فاکتور واضح و شفاف و کاور کردن و بسته بندی فرش و قالی بیشتر ...

قالیشویی - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد


https://fa.wikipedia.org/wiki/قالیشویی

قالیشویی به شغل یا عمل شستن قالی یا فرش اطلاق می‌شود؛ و به فرایند لکه زدایی، غبار روبی ،شستشوی فرش با آب و مواد شوینده گفته می‌شود؛ که می‌تواند به صورت ...

🤝قالیشویی کسری🤝سفارش آنلاین ۱۰ تا ۳۰ درصد تخفیف | بهترین ...


https://www.kasratehran.com/

برترین قالیشویی در استان تهران با چندین سال سابقه مفید در صنعت خدمات فرش | قالیشویی آنلاین ، شستشو، رفوگری، مرمت انواع فرش، مبل و موکت | تلفن: ...

قالیشویی در تهران - شستوشوی فرش


shadsarco.ir/

قالیشویی در تهران - شستوشوی فرش,قالیشویی آنلاین,سایت شستشوی موکت,شستشوی قالیچه,شستشوی مبل,قالیشویی مجازی,قالیشوییاینترنتی.

Home - قالیشویی و مبل شویی آپ ۱۷۶۲


appcarpet.com/

قالیشویی آپ با در اختیار داشتن جدید ترین و حرفه ای ترین دستگاه های قالیشویی، فرش های شما را بسته به نوع آن با دستگاه مخصوص شسته و سلامت فرش شما را ...

قالیشویی آنلاین شادسر - تجربه بی نظیر پاکیزگی با کارخانه ...


https://www.shadsar.com/

در صورتی که میخواهید تجربه ای منحصر به فرد از شستشوی آنلاین فرش را داشته باشید می توانید از قالیشویی آنلاین شادسر کمک بگیرید.

خدمات و نیازمندی | نظافت منزل | نظافت محل کار | قالیشویی | کف سابی ...


https://divar.ir › آگهی‌های دیوار مشهد › خدمات › نظافت

آگهی‌ نظافت و نیازمندی در نظافت منزل، نظافت محل کار، قالیشویی، کف سابی، خشکشویی در مشهد و حومه.

قالیشویی ساوین | بهترین قالیشویی تهران | قالیشویی ساوین


savintehran.ir/

قالیشویی ساوین بهترین قالیشویی در تهران با ارائه خدمات قالیشویی-رفوگری-مبلشویی-رنگبرداری-لکه برداری و...

فرارو | هزینه قالیشویی برای شستشوی فرش، موکت، پتو، مبل و...


https://fararu.com › راهنمای خرید › عمومی

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۴ - ۲۸ بهمن ۱۳۹۷. پ. هزینه قالیشویی برای شستشوی فرش، موکت، پتو، مبل و... فرارو – تعطیلات نوروز در پیش است و تقریبا اکثر ما دست کم یک ...

قالیشویی | قالیشویی تهران | کارخانه قالیشویی پروانه | قالیشویی غرب ...


https://قالیشوئی.com/

قالیشویی قالیشویی پروانه - بهترین و بزرگترین قالیشویی تهران غرب - شرق - شمال تهران مبل شویی - رفوگری ریشه بافی تهران سراسر تهران - قالیشویی ...

قالیشویی آوا مشهد بهترین قالیشویی در مشهد با سرویس سراسر در شهر ...


ava-carpet.com/

قالیشویی آوا مشهد | قالیشویی مشهد ارائه دهنده کلیه خدمات شستشو در شهر مشهد و محله های حومه انجام کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی، رفوگری و ترمیم در سراسر مشهد.

قالیشویی - پلاک


https://www.pelak.com/blog/tag/قالیشویی/

پاک کردن لکه‌های فرش پیش از قالیشویی ... پاک کردن لکه های فرش در هنگام قالیشویی (قسمت دوم) ... آشنایی با خدمات شستشوی فرش،قالیشویی و مبلمان آنلاین.

آچاره | درخواست آنلاین قالیشویی | شستشوی انواع فرش با کمترین قیمت


https://achareh.ir/service/carpet_cleaning

Nov ۲۷, ۲۰۱۸ - خدمات قالیشویی، شروع قیمت قالیشویی از متری ۵۰۰۰ تومان. شستشوی انواع فرش و قالی توسط بهترین متخصصانقالیشویی با پیشرفته ترین ...

آینده شغلی قالیشویی - ایسنا


https://www.isna.ir/news/۹۷۱۰۰۹۰۴۸۵۰/آینده-شغلی-قالیشویی

Dec ۳۰, ۲۰۱۸ - با رونق گرفتن شغل‌های خدماتی، امروزه قالیشویی نیز که یک شغل خدماتی محسوب می‌شود رونق زیادی پیدا کرده و ما در خیلی از شهرها مشاهده می‌کنیم که ...

قالیشویی اقدسیه | بهترین قالیشویی در تهران


carpetaghdasieh.com/

قالیشویی اقدسیه ارائه دهنده انواع خدمات شستشو ،رفوگری،مبلشویی،رنگبرداری، تلفن ۲۶۱۰۶۱۱۰.

قالیشویی شاهی تهران - عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران - سرویس ...


https://shahicarpet.ir/

قالیشویی شاهی تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی و خشکشویی مبلمان - با بیش از دو دهه سابقه در صنعت قالیشویی تهران - سرویس دهی خوب و فوری در سراسر تهران.

کارخانه قالیشویی نوین | خدمات قالیشویی | قالیشویی غرب تهران ...


novincarpet.ir/

کارخانه قالیشویی نوین، خدمات قالیشویی، قالیشویی غرب تهران، قالیشویی شرق تهران، قالیشویی شمال تهران، قالیشویی جنوب تهران،قالیشویی نوین عضو رسمی و ...

قالیشویی تهران - قالیشویی دلربا - بهترین قالیشویی تهران بزرگ


https://www.ghalishoiidelroba.ir/

قالیشویی دلربا بهترین قالیشویی تهران نزدیک ترین قالیشویی به منطقه (محدوده) شما. استفاده از مواد خوب و درجه یک، سرویس سراسر تهران. با پاسخگویی ۲۴ ساعته.

قالیشویی پاکمهر | قالیشویی


https://pak-mehr.ir/

کارخانه قالیشویی پاکمهر ۴۴۴۴۴۶۷۹ با مجهزترین امکانات و مناسب ترین قیمت، آماده ارائه خدمات به عنوان بهترین قالیشویی در تهران بصورت تلفنی و آنلاین و همچنین ...

قالیشویی امیدان


www.omidancarpet.ir/

قالیشویی امیدان. متخصص در شستشوی فرش های دستباف و ابریشم - ماشینی - بلژیکی - نائین - رنگ برداری - رفوگری - پرداخت ریشه بافی و چرم دوزی. هم اکنون تماس ...

قالیشویی ولی رضایی (@ghalishoyi_valirezayi) • Instagram photos ...


https://www.instagram.com/ghalishoyi_valirezayi/

- Translate this page

۳۲۱ Followers, ۲۶۶ Following, ۱۰ Posts - See Instagram photos and videos from قالیشویی ولی رضایی (@ghalishoyi_valirezayi)

ماجرای جسد سوخته مردی جوان که در قالیشویی به قتل رسید + تصاویر


https://www.yjc.ir › وب‌گردی › وبگردی

May ۸, ۲۰۱۸ - فواره خون در قالی‌شویی! +عکس به گزارشگروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛دوازدهم اردیبهشت، دوچرخه سواری که در اطراف روستای نغندر از توابع ...

🤞بهترین قالیشویی تهران🤞کارخانه قالیشویی آنلاین سلطانی


https://soltaniwashing.com/

کارخانه قالیشویی آنلاین سلطانی ⭐ بهترین قالیشویی تهران ⭐ ارائه‌دهنده خدمات قالیشویی و رفوگری در غرب، شرق، شمال و جنوب تهران ⭐ سایت قالیشویی ⭐ بهترین مبل ...

قالیشویی غرب تهران : قالیشویی تهران فرش


www.wacarpet.ir/

قالیشویی تهران فرش خدمات قالیشویی در تهران , قالیشویی در شمال تهران, غرب , شرق و جنوب تهران و مبل شویی را با دستگاه های مکانیزه و اتوماتیک با قیمت مناسب ارائه ...

آئین قالیشویی مشهد اردهال - ایران


destription.com/fa/iran/country-legacy/qali-shoi-ardahal

آئین قالیشویی مشهد اردهال کاشان تنها مراسم مذهبی در ایران است که تاریخش مطابق با تقویم خورشیدی است و برخلاف تقویم قمری در سرتاسر سال به حرکت در نمی‌آید.

قالیشویی تهران - قیمت قالیشویی و معرفی کارخانه های قالیشویی تهران و ...


https://kaseban.com/subcategory/خدمات-منزل/قالیشویی/page/۱/

قالیشویی ❤ قیمت کارخانه های قالیشویی تهران و شستن فرش منزل شما با دستگاه قالیشویی و شستشو فرش دست بافت و فرش ماشینی با دستگاه و دستی.

قالیشویی باباحاجی – خدمات شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف


https://babahajicarpet.com/

اگر برای واگذاری فرش‌هایتان به یک شرکت قالیشویی مطمئن نیاز دارید، قالیشویی باباحاجی، برای ارائه انواع خدمات مخصوص فرش در خدمت شماست. ما برای شستشوی ...

قالیشویی آراد ۰۲۱۴۴۸۲۲۳۰۹ - خانه


www.aradcarpet.com/

قالیشویی آراد با داشتن سال های سال تجربه موفق در زمینه شستشوی فرش و قالی و با همت پرسنل مجرب و کارآزموده و با یاری خداوند تا به امروز توانسته است رضایت ۹۰ ...

قالیشویی ونک: شستشوی فرش،خدمات رفوگری،رنگبرداری،خشکشویی ...


https://vanakcarpet.com/

قالیشویی ، با بهترین قیمت ، شستشوی تضمینی ، قالیشویی ونک ، ارایه بهترین کیفیت در شستشو . ۸۸۶۴۲۲۱۲ - ۰۲۱ / ۰۹۱۲۳۵۷۶۲۹۵ فرش در طول استفاده گاه ...

قالیشویی در زعفرانیه - ایران اکونومیست


iraneconomist.com/fa/news/۲۶۵۱۰۶/قالیشویی-در-زعفرانیه

Dec ۴, ۲۰۱۸ - قالیشویی در زعفرانیه مجهزترین قالیشویی درزمینه شستشوی انواع فرش در زعفرانیه با كادری مجرب و خبره با دستگاهای اتوماتيك باحمل و نقل مطمئن.

اعلام تعرفه‌های جدید قالیشویی - خبرگزاری صدا و سیما


www.iribnews.ir/fa/news/۱۹۷۹۷۰۷/اعلام-تعرفه‌های-جدید-قالیشویی

Jan ۶, ۲۰۱۸ - رئیس اتحادیه قالیشویی از اعلام تعرفه‌های جدید در دوشکل شستشوی معمولی و ممتاز خبر داد.

قالیشویی شاهد مشهد


shahedcarpet.com/

قالیشویی شاهد مشهد بزرگترین قالیشویی مکانیزه و اتوماتیک شرق کشور|قالیشویی شاهد مشهد اولین قالیشویی تمام اتوماتیک در مشهد.

کارخانه قالیشویی سمنگان|خدمات قالیشویی |قالیشویی شرق تهران ...


www.samangancarpet.com/

This site may be hacked.

قالیشویی سمنگان(نارمک)|۷۷۲۶۶۰۰۰_۷۷۲۶۶۷۷۷ | خدمات قالیشویی سمنگان | نرخ قالیشویی سمنگان | قالیشویی غرب تهران |قالیشویی شرق تهران | قالیشویی شمال تهران ...

قالیشویی کهن


https://www.kohancarpet.ir/

برترین قالیشویی در استان تهران با چندین سال سابقه مفید در صنعت خدمات فرش.

قالیشویی بیستون | ارائه خدمات قالی شویی ،رفوگری و ترمیم فرش


bistooncarpet.com/

کارخانه قالیشویی بیستون فعالیت خودرابا کادر ، متخصص ، کاملا ، حرفه ای ، باسابقه در شستشو فرشهای صادراتی بامجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان تهران بزرگ ...

قالیشویی معجزه - Google My Maps


https://maps.google.com/maps/ms?msa=۰&msid...

ارائه کننده کلیه خدمات فرش.

قالیشویی ارزان در تهران کجاست؟ قالیشویی شاندیز یکی از مناسب ترین ...


shandizwash.ir/خدمات-قالیشویی-ارزان/

قالیشویی ارزان و درجه یک می تواند فرشهای شما را بسیار تمیز شستشو دهد و فرش شما را مانند روز اول تمیز و زیبا کند. معرفی بهترینقالیشویی ارزان در این مطلب.

قالیشویی گل ابریشم سبزوار - فرصت سازان


forsatsazan.com/listing/قالیشویی-گل-ابریشم-سبزوار/

قالیشویی گل ابریشم سبزوار | قالیشویی صنعتی گل ابریشم سبزوار | قالیشویی صنعتی گل ابریشم سبزوار | قالیشویی صنعتی گل ابریشم سبزوار.

قالیشویی پیروزی اصل |رفو |خشکشویی مبلمان|۷۷۲۰۹۲۰۰


pirooziasl.ir/

قالیشویی پیروزی اصل انجام خدمات شستشو فرش، گلیم و تابلوفرش و خشکشویی و رفوگری انواع فرش نفیس.

قالیشویی | بهترین قالیشویی | قالیشویی در تهران | سفارش اینترنتی ...


https://golabrisham.com/

قالیشویی گل ابریشم به عنوان برترین قالیشویی تهران با کادری آموزش دیده و سرویس مجهز و ماشین های مسقف ایسوزو جهت ارائه خدماتقالیشویی در خدمت شما میباشد.

قالینا سایت تبلیغات قالیشویی | شماره تلفن قالیشویی های مجاز در ایران


ghalina.ir/

سایت بزرگ قالینا معرفی قالیشویی های خوب سایت تبلیغات قالیشویی شماره تلفن قالیشویی های مجاز شهر های ایران تبلیغ رایگان قالیشوییشما معرفی لیست ...

قالیشویی آبشار اهواز | کار شما


https://kareshoma.com › شغل › لوازم خانگی › قالیشویی اهواز

معرفی قالیشویی آبشار اهواز. شستشوی انواع فرشهای ۷۰۰ و ۱۰۰۰ و ۱۲۰۰ شانه در سایزهای مختلف. شستشوی انواع موکت کرک کوتاه و بلند در زیبا شهر اهواز.

قالیشویی پاک آفرین: صفحه اصلی


https://pakafarin.com/

قالیشویی پاک آفرین با نیروهای متخصص و با تجربه در زمینه شستشوی انواع فرش و مبلمان در دسترس تمامی همشهریان تهران می باشد. با ما تماس بگیرید و از مشاوره ...

قالیشویی در رضا شهر (پیروزی) | قالیشویی قدس مشهد سرویس سراسر ...


qods-carpet.com/قالیشویی-در-رضا-شهر-پیروزی/

قالیشویی در رضا شهر (پیروزی) | قالیشویی قدس نزدیک ترین و بهترین قالیشویی در محله رضا شهر (پیروزی) . دارای سرویس دهی مستقیم و فوری به محله و محدوده های ...

قالیشویی مبلشویی شیراز : ۰۷۱۳۶۲۵۳۰۰۰


ghalishoei-shiraz.blogfa.com/

قالیشویی مبلشویی شیراز : ۰۷۱۳۶۲۵۳۰۰۰ - قالی شویی مبل شویی : خدمات شستشوی فرش مبل موکت تشک در شیراز.

قالیشویی مشتاق: بهترین قالیشویی در تهران


www.moshtagh-carpet.com/

قالیشویی مشتاق عضو رسمی اتحادیه ۰۴۴۹۵۰۹۶۹۳ بهترین قالیشویی در تهران است و متخصص در شستشوي قالي گل ابريشم، دستباف و ماشيني، گليم فرش، موکت و ...

قالیشویی اروند ⋆ صفحه اصلی ⋆ عضو رسمی اتحادیه قالیشویان ⋆ کد۲۲۴


https://arvandcarpet.com/

قالیشویی اروند عضو رسمی اتحادیه | شستشوی فرش و موکت با بالاترین کیفیت.

قالیشویی بارمان | عضو رسمی اتحادیه قالیشویی | خدمات قالیشویی ...


barmancarpet.ir/

در راستای نیل به اهداف بلندمدت قالیشویی بارمان جهت ارائه خدمات نوین و مکمل و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم بر آن شدیم تا با راه‌اندازی و ایجاد یک ...

قالیشویی | قالیشویی تهران | قالیشویی شمال تهران


ghalishoeiraga.com/

قالیشویی راگا با هدف کیفیت در خدمات و داشتن تجربه در زمینه شستشو و خشکشویی فرش های نفیس و دستبافت ومبلمان چرم و استیل و … فعالیت میکند و هم اکنون با ...

مجتمع تخصصی خدمات قالیشویی ارمغان


www.armaghancarpet.com/

مجتمع خدمات تخصصی قالیشویی ارمغان. آب مایه حیات است بحران کم آبی راجدی بگیریم. هم اکنون ایران درحال تجربه مشکلات جدی آب است، خشکسالی های مکررما را برآن ...

قالیشویی هاشم زاده – قالیشویی در جنوب تهران


www.hashemzadeh-carpet.com/

قالیشویی هاشم زاده بهترین قالیشویی مستقر در منطقه ی جنوب تهران می باشد که با خودرو های مستقر در منطقه ی جنوب تهران ارائه خدمات دهی به مشتریان عزیز و همشهریان ...

کارگاه قالیشویی محبوب: صفحه اصلی


ghalimahbob.com/

قالیشویی محبوب با درک جایگاه و مرتبه فرش در زندگی ایرانیان با عنایت به تجربه و تعهد مثال زدنی و همچنین پیشرفته ترین دستگاههای بروز دنیا توانسته است در ...

قالیشویی پدیده بهترین و بزرگترین قالیشویی، مبل شویی و خدمات ...


padideh۲.com/

قالیشویی تهران - قالیشویی پدیده دارای بیش از ۲۰ شعبه در سراسر تهران و محدوده یکی از بهترین و بزرگترین قالیشویی تهران بشمار می آید برای مشاهده خدمات ما.

قالیشویی تهران ۰۲۱۴۴۳۰۸۰۵۰ | قالیشویی انواع فرش (دستبافت و ...


https://www.washtehran.ir/

قالیشویی تهران | ارائه دهنده بهترین خدمات در شستشوی فرش و قالی | شستشوی با بهترین مواد شوینده | قالیشویی فرش دستبافت و ابریشم | تحویل فوری در سراسر ...

قالیشویی آیناز: صفحه اصلی


https://www.ainazcarpet.com/

قالیشویی آیناز با خدماتی همچون شستشوی انواع فرش و مبلمان در محل شما خدمات نوین ما نشانه خدمت گذاری با کیفیت ماست.

تخفیف قالیشویی در تهران | تخفیفان


https://takhfifan.com/cities/تهران/خدمات/قالیشویی

از زمان‌هایی که فرش‌ها را با آب و صابون می‌شستند، بیش از چهل سال است که گذشته. امروز و با توجه به زندگی آپارتمانی و وقت گیر بودن این کار، قالیشویی خود به ...

#قالیشویی hashtag on Twitter


https://twitter.com/hashtag/قالیشویی

See Tweets about #قالیشویی on Twitter. See what people are saying and join the conversation.

Ads

بهترین قالیشویی در تهران | ۲۲۰۵۰۲۶۶ | ۴۴۳۰۸۰۵۰| ۲۰% تخفیف‎

بهترین قالیشویی تهران با بکارگیری تجهیزات مدرن شستشوی فرش با مجوزرسمی. ضمانت شستشو، سرویس به سراسر تهران، کمترین زمان تحویل،خدمات ترمیم و رفو.

بهترین قالیشویی در تهران | ۲۰% تخفیف بهاره‎


Adwww.pakafarin.com/بهترین_قالیشویی/قالیشویی‎

۰۲۱ ۸۸۰۱ ۳۹۱۲

قالیشویی پاک افرین نماد خدمت و قدمت، سرویس سراسر تهران تحویل ۴۸ ساعته با ضمانت کتبی. شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت به صورت مکانیزه با بهترین مواد شوینده و مناسب ترین...

سفارش آنلاین

تماس با پاک آفرین

Adwww.rozwash.com/‎

مدرن ترین کانون خدمات فرش در تهران - سرویس سراسر تهران - تحویل ۴۸ساعته - ضمانت نامه کتبی. قالیشویی سراسر تهران. دارای جواز از اتحادیه. دارای نماد الکترونیک. شرق تهران۰۲۱۷۷۷۳۶۶۰۴. دارای نماد اعتماد. تماس شبانه روزی. غرب تهران۰۲۱۴۴۲۴۲۳۵۱. مرکز تهران۰۲۱۸۸۵۵۹۳۱۱.

قالیشویی آنلاین

قیمت قالیشویی سال ۹۷

کارخانه قالیشویی

قالیشویی ظریف اوغلی

بهترین قالیشویی تهران از نظر مردم

قالیشویی فرش قرمز

قالیشویی شربت اوغلی اندیشه

نرخ اتحادیه قالیشویی ۹۷
fgfh ghj
tnq
ok bod
mersi
تسسسسسست
سلام سلام
سلام بسیار مطالب خوب و آموزنده ای دارید. ممنون از سایت خوبتون سلام بسیار مطالب خوب و آموزنده ای دارید. ممنون از سایت خوبتون
سلام ممنون از لطفتون.
سلام بسیار مطالب خوب و آموزنده ای دارید. ممنون از سایت خوبتون
دیدگاه خود را بیان کنید
Code Image

لینک های مرتبط