خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان,قالیشویی آنلاین,کارخانه قالیشویی,مبل شویی در منزل,تعرفه مبل شویی

خشکشویی مبلمان در منزل با قیمت مناسب | ثبت سفارش رایگان | قالیشویی آنلاین - کارخانه قالیشویی امیدان | مبل شویی در منزل | تعرفه مبل شویی و عوامل موثر در قیمت گذاری ...

عضو رسمی اتحادیه کد 106

قالیشویی امیدان در تهران

خشکشویی مبلمان در منزل

خشکشویی مبلمان در منزل. این مقاله از کارخانه قالیشویی امیدان را بخوانید. تا با خشکشویی مبلمان در منزل و یا خشکشویی تشک خوشخواب بیشتر آشنا شوید.

خشکشویی مبلمان :

امروزه کمتر خانه ای بدون مبلمان پیدا می شود. سوای از نوع مبلمان در اکثر خانه ها حداقل یک دست مبلمان پیدا می شود. تمیزی و بدون لکه بدون مبلمان همیشه یکی از نکات بسیار مهم برای مبلمان است. بعضی از انواع مبلمان دارای تشک یا پشتی جداشونده هستند. که روکش آنها زیپدار بوده و از خود تشک به راحتی جدا و شسته می شود. اما بدنه مبلمان همچنان نیاز به شستشو و خشکشویی دارد. برای شستشوی مبل یا خشکشویی مبلمان باید از دستگاه های مخصوص مبلشویی استفاده کرد.

شستشوی مبل :

امروزه دستگاه های مخصوص شستشوی مبل امکان خشکشویی مبلمان در منزل را به راحتی فراهم کرده است. برای این منظور از دو دستگاه مخصوص استفاده می شود. که یک دستگاه مخصوص شستشو و دستگاه دیگر مخصوص خشک کردن مبلمان است. استفاده از دستگاه های مخصوص مبلشویی مهم است تا به پارچه و یا قسمت های چوبی مبلمان آسیب وارد نشود.

چه مراکزی به خشکشویی مبلمان نیاز دارند؟

خشکشویی در منزل:

شستشوی خوشخواب

آیا برای شما هم این سوال به وجود آمده که چگونه میتوان مبلمان را تمیز کرد؟ آیا روشی مانند قالیشویی برای شستشوی مبل وجود دارد؟ چگونه با خیالی را خشکشویی مبلمان و یا موکت ( یا فرش و پشتی) بپردازیم؟ اگر در منزل خود مبلمان یا خوشخواب ویا موکت چسبیده به زمین دارید . و میخوهاید موارد مذکور را تمیز کنید، راه حل شما خشکشویی مبلمان یا خشکشویی خوشخواب است!

خشکشویی مبلمان اداری :

اداراتی که مبلمان اداری پارچه ای دارند و یا موکت های چسبیده به زمین ( مانند نمازخانه ) دارند. میتوانید از خدمات خشکشویی مبل و یا خشکشویی موکت در محل استفاده کنند.

خشکشویی موکت و صندلی های سالن های کنفرانس :

شاید برای شما هم سوال باشد که صندلی های سالنهای کنفرانس یا سینما ها چگونه تمیز می شود؟! پاسخ به این سوال در خدمات خشکشویی است. سالنهای کنفرانس یا سینما ها که امکان جدا شدن را ندارند . و یا جدا کردن صندلی ها دشوار و مستلزم هزینه است؛ خدمات خشکشویی یا شستشو در محل انجام می شود. برای خشکشویی صندلی ها از دستگاه های مخصوص خشکشویی مبلمان و برای خشکشویی موکت های این سالنها ( موکت برای زیبایی و جلوگیری از صدای حرکت افراد نصب می شود)، از دستگاه های مخصوص خشکشویی موکت استفاده می شود.
خشکشویی در محل یکی از خدماتیست که امیدان برای اماکن مختلف با توجه به شرایط محل انجام می دهد. از جمله سالهای انتظار که در اثر استفاده مکرر چرک و آلوده شده اند. و آلودگی ممکن است ا عمق صندلی های نشیمن نفوذ کند. و یا گل کفش که در موکت های کف سالن های کنفرانس و یا آمفی تئاتر ها نفوذ می کند. اما با استفاده از سرویس خشکشویی مبلمان و موکت امیدان میتوان هم از شر کثیفی ها خلاص شد و هم جلوه سالن کنفرانس را مانند روز اول کرد!

خشکشویی مبلمان و موکت سالن های انتظار :

سالن های انتظار همواره یکی از کثیف ترین قسمت های هر واحد یا مجتمع اداری تجاری هستند. نظافت و شستشوی صندلی های سالن های انتظار از اهمیت خاصی برخوردار است. این صندلی ها نیاز به شستشو و ضدعفونی کردن دقیق دارند . تا موجب گسترش آلودگی در محیط های شهری نشود. این موضوع چه در خارج از کشو ر و چه در ایران به وسیله خشکشویی مبلمان و موکت با مواد شوینده درجه و شامپو های ضدعفونی کننده انجام می شود.

خشکشویی مبلمان مطب ها و کلینیک ها :

مطب ها و کلینیک ها از جمله آلوده ترین محیط ها هستند. و تمیز کردن و استریل کردن وسایل آنها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از بیمارستان ها و کلینیک ها واحد مجزایی برای ضدعفونی کردن ملحفه ها و وسایل دارند. اما برای شستشوی مبلمان و تخت های بیمارستان نیاز به خدمات خشکشویی مبلمان در محل هست . در مطب ها و کلینیک ها با توجه به حضور بیماران وکثیف شدن صندلی ها و احتمال انتقال بیماری ، بهترین گزینه شستشو با مواد ضدعفونی کننده است که هم تمیزی صندلی ها و هم میکروبزدایی آنها را در پی دارد.

خشکشویی مبل و فرش و پشتی رستوران ها :

صندلیها و فرش و پشتی های یک رستوران ویترین یک رستوران است. و تمیزی صندلی ها و فرش و پشتی های آن از اهمیت خاصی برخوردار است. چرب شدن و کثیف شدن مبلمان و فرش از جمله اتفاق هایی که بیشتر برای رستوران ها رخ می دهد. یکی از موارد ناراحت کننده برای افراد دیدن صندلی ها و مبلمان چرب و کثیف در رستوران است. به همین جهت مبلمان رستوران باید به صورت مرتب و دوره تمیز شود. کارخانه قالیشویی امیدان با فراهم کردن خدمات خشکشویی مبلمان و همچنین خشکشویی فرش و پشتی ( برای رستوران های سنتی) در رستوران شما، رفاه و تمیزی رستوران را تضمین می کند.

خشکشویی مبل و فرش هتل ها:

سالن و لابی هتل و همچنین راهرو های مفروش یا موکت شده یکی از مواردیست که از منظر مسافر مورد رصد قرار می گیرد. و نیاز به جارو کردن منظم که توسط پرسنل هتل انجام می شود. و خشکشویی فرش و موکت که توسط شرکت های معتبر مانند کارخانه قالیشویی امیدان انجام می شود دارد. همچنین شستشو و خشکشویی تشک های خوشخواب هتل ها نیز یکی از موارد مهم برای نظافت اتاق هاست.

خشکشویی صندلی ها، مبلمان و موکت مدارس و دانشگاه ها:

خوابگاه های دانشجویی ، نمازخانه های مدارس و دانشگاه ها که موکت های چسبیده به زمین دارند؛ نیاز به خدمات خشکشویی و تمیز کردن دوره ای دارند. خشکشویی مرتب و دوره ای علاوه بر حفظ زیبایی مبلمان و موکت ها بر زیبایی و طول عمر مفید موارد مذکور نیز می افزاید.

کیفیت خدمات خشکشویی امیدان:

خدمات خشکشویی مبلمان کارخانه قالیشویی امیدان با دستگاه های مدرن روز انجام می شود.

استفاده از شامپو و لکه بر تگزافون آلمانی

ارائه خدمات توسط پرسنل مرجب و کارکشته

تضمین کیفیت خدمات

خدمات خشکشویی مبلمان و موکت و… امیدان دارای ضمانت می باشد. و روز بعد از انجام خدمات واحد کنترل کیفیت کارخانه کیفیت و رضایت شما را پس از انجام کار چک می کند.

توجه: اگر به قالیشویی یا شستشوی فرش ، شستشوی مبل ، خشکشویی مبلمان ، شستشوی خوشخواب و … نیاز دارید. به قالیشویی یا قالیشویی آنلاین مراجعه کنید. و از خدمات اعلاشویی استفاده کنید. تا فرش شما با دستگاه های مخصوص شسته شود.

با ثبت سفارش آنلاین در این سایت، برای شستشوی انواع فرش و خشکشویی و شستشوی مبل، تخفیف بگیرید!!! اگر در سراسر تهران و کرج و تبریز زندگی می کنید. در هر ساعت از شبانه روز کافیست به سایت کارخانه قالیشویی امیدان مراجعه کنید و سفارش خود را ثبت کنید. تا از نزدیکترین شعبه برای شما سرویس اعزام شود.


دیدگاه خود را بیان کنید
Code Image